+38 (099) 521-67-01 viber
У зв'язку з відсутністю можливості відповідати на телефонні дзвінки просимо Вас писати нам у Viber +38 (099) 521-67-01. Дякуємо за розуміння!

ICONIC London Prep-Set-Glow Спрей-хайлайтер 120 мл

Модель: 100-699
1389 грн

  • Наявність: Є в наявності


Прийшов час сяяти! Ідеальне сяйво бронзи, що додає шкірі сяючий і незвичайний відтінок - це те, що просто необхідно кожній дівчині.


Спрей-хайлайтер для тіла Iconic London Prep Set Glow Spray - це чудовий засіб, яке не просто освіжає і зволожує вашу шкіру, а й містить світловідбиваючі властивості, які надають шкірі сяйво. Спрей можна використовувати як для підготовки шкіри перед нанесення макіяжу, так і для додання сяючого блиску на чисте обличчя.


Хороша новина - спрей є 100% vegan. Так само це засіб містить екстракти огірка і ромашки, які додадуть вам особливий блиск. Якщо цього недостатньо, то він також багатий на антиоксиданти, зеленим чаєм і вітаміном Е, які допомагають кондиционировать вашу шкіру, і не забиваюм про кофеїн, який може допомогти в боротьбі з темними колами навколо очей.


Цей спрей пожвавить вашу шкіру і подарує приємне сяйво.


Розмір флакона: 120 мл

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Схожі товари
Модули для OpencartМодули для Opencart